- - udhetime me autobus kosove france

Te rritur. Pagesat bëhen me transfere bankare ose me pagesa cash në zyret e Intertours SA. SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT Rezervim i ri. Barileva Turist . Kosovë . Organizojme udhetime te rregullta me autobuse Gjermani-Kosove, Zvicerr-Kosove, Belgjike-Kosove, Angli-Kosove nepermjet Austrise & Hungarise, pastaj Gjermani-Shqiperi/Kosove, nepermjet Italise, Gjermani-Maqedoni, nepermjet Sllovenise & Kroacise. Viti i Ri në Dubai, 30 Dhjetor, 5 Ditë €1350 (me charter Tirane – Dubai) Udhetime ne Shqiperi. Jemi agjension turistik i përkushtuar për të ofruar shërbime cilësore dhe korrekte për klientët tanë. Eksperiencë dhe traditë shumë vjeçare në transportin e udhëtarëve nga Kosova drejt Zvicrës dhe anasjelltas. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Rezervo. Rezervime për Traget. Rezervime me aeroplan. Vera 2015 e organizuar nga AUK me student nga Evropa dhe mbarë bota, të cilët vizituan Kosovën, Shqipërinë, Greqinë dhe Ma. Kosovë - Shqipëri . Kosovë - Shqipëri . 20 talking about this. Rezervime të sigurta. Çdo ditë udhëtime me autobus : Prishtinë Durrës Sarandë Vlore Dhermi Velipojë . Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . Saba Turs mbanë linjen e rregull Kosovë Itali dhe Itali Kosovë me nisje të rregullta nga disa qytete kryesore të Kosovës drejt të gjitha qyteteve Italiane dhe … Intertours ofron shërbime profesionale të udhëtimit dhe transportit të pasagjerëve e regjistruar në Kosovë dhe në Zvicerr. Rezervo. PUSHIME NË MAL TË ZI. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane Na Kontaktoni +49 711 620 53 22 +49 157 387 66 846 +49 178 143 25 40 +377 44 233 925 +377 49 233 925 (Viber) Perfaqesitë tona në Prizren dhe Zvicërr ofrojnë shërbim profesional në të gjitha fushat rreth udhëtimit me autobus, fluturimi me aeroplan dhe turizmit. Partnerët tanë. 20 talking about this. Arazhmane Turistike. Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 Intertours Business class travel agency Kosovo ©2015. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Prishtine – Prizren, 1 dite, €14. Q. Zejtare p.n. Ose shiko të gjitha ngjarjet. Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. Për ndryshime apo anulime ju duhet E Premte. Udhëtime me autobus. Për çdo ndryshim ju lutem të na kontaktoni: Tel.+383 38 606 333 Fax:+383 38 243 582 Mob.+383 44 162 498. UDHETIME ME GUIDE. Cmim Biletash; KONTAKT. Kosovë . ÇMIMET ORARI . Udhetime me autobus ZVICER -KOSOVË-ZVICER. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Kapni ofertat nga mbi 50 kompani autobusësh . Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur Linjat e rregullta me autobus. Rezervime me Traget. Stafi i kualifikuar për udhëtime, fluturime dhe turizëm cilsorë bënë ç’mos që ju ( klientët e agjensisë Intertoursit ) të ndiheni mirë, të bëni udhëtime të rehatshme dhe të kaloni pushime relaksuese. Udhëtime me autobus. Faqja kontaktuese. PUSHIME NË MAQEDONI. Tradita shumëvjeçare na mundëson që të jemi lider në shërbime të transportit drejt Italisë dhe Francës. ÇMIMET ORARI . Rezervo. Udhëtime me autobus . Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ju pranoni se i keni lexuar, kuptuar dhe i keni pranuar kushtet e përdorimit të sistemit të online rezervimeve të deklaruara nga agjensioni Intertours SA në seksionin e Kushtet e Përdorimit Saba Turs mbanë linjen e rregullt Kosovë Itali dhe linjën plotësuese për Francë dhe anasjelltas me nisje nga disa qytete të Kosovës ... Jemi agjensi turistike që ofron udhëtime me autobusa komod nga Kosova drejt Italisë dhe Francës. Udhëtime me Autobus. Udhëtim me bus Barileva Turist Sh.p.k. Qdo të premtë udhetime me Autobus Personal nga: Gjeneva; Lozana; Berni; cyrihu; Lucerni; Rreth nesh. Udhetim me bus neper Hungari per ne Kosove disa here ne jave me Iliria Agentur Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! shiko të gjitha . Intertours si agjension prestigjisoz turistik, posedon floën më moderne të autobusëve që ju ofron udhëtime super lukzose dhe të sigurta nga Zvicra për Kosovë dhe anasjelltas. ÇMIMET ORARI . Nisja çdo të Premte ndërsa kthimi çdo të shtune Më shumë . Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! UDHETIME ME GUIDE. Arazhmane Turistike. Zvicer . Stamboll (me autobus), 23 Dhjetor, 4 ditë, €59. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Zvicer . Shiko më shumë Transport betoni . ÇMIMET ORARI . Cmim Biletash; KONTAKT. Me teper. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . Udhëtime me autobus. PROGRAMI I UDHËTIMIT ( Kosovë – Sërbi – Kroaci – Slloveni – Itali – Zvicër ) UDHËTIMI BËHET Ç’DO TE SHTUNE ME KËTE ORARË Vendi Ora e nisjes Vendi i nisjes Pejë 05:00 St.i Autobusave Deçan 05:15 Te Përmendorja Gjakovë 06:00 St.i Autobusave Prizren 07:00 St.i Autobusave Prishtinë 08:00 St.i Autobusave Ferizaj 08:30 Restorant Dani […] Bëjmë edhe transportin e betonit me kamiona modern Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Çdo te Martë e te Premte ora 23:00 (nga HAMBURGU) per Tiranë me kalim Gjermani - Austri - Kroacia - Mali i Zi - Shqipëri. Zvicer . Februar 2019 0 Comment. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Linja të rregullta nga Kosova për Itali dhe anasjelltas si dhe linja plotësuese për në Francë dhe anasjelltas me autobusa komod dhe staf profesional. Kërko. Blini biletë online nëpërmjet Busticket4.me dhe udhëtoni për në shtetet që vijojnë: Austri. Nisjet nga Gjemania Linja Nr 2: Çdo te Shtunë ora 03.00 ( nga HAMBURGU ) me drejtim Gjermani - Austri -Hungari-Sërbi-Kosove-Shqipëri. Rruga e UÇK-së 50000 Gjakovë Tel: +381 390 323 219 Fax: +381 390 326 204 Rezervime me traget. Të gjitha materialet e publikuara në faqen tonë mund të jenë të mbrojtura me ligj. Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. PUSHIME NË TURQI. kemi nje rregull te vogel: nese doni te dini cmimet e biletave duhet te na jepni numrin e telefonit! Zip line – Rugovë 1 Ditë €15. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. Rezervim i ri. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Rezervime me Aeroplan. 09 Shtator 2020. Numrat për kontakt. Sipas qyteteve Sipas lijnave. BLUE Travel ështe agjenci turistike e cila ofron oferta turistike për fundjavë dhe udhëtime! Kosovë . 08 Janar 2021. Struge dhe Oher, 1 dite, €10. Rezervim i ri. Rezervo. Secili ndryshim ose anulim mund të ndëshkohet me penallti. Udhëtime me autobus. Udhetime me autobus Dortmund – Gjilan 2 Jahren ago; Udhetim me autobus Brüssel-Gjilan. Rezervime me aeroplan. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. 09 Shtator 2020. Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Kosove - Gjermani - Kosove . Poashtu ofrojme linjen permes Kroacise & Malit te Zi. Barileva Turist . 1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Ballina Ose përmes faqes kontaktuese E Shtunë . Udhëtime me autobus. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. Materialet dhe elmentet tjera të publikuara në faqe mund të jenë të mbrojura.  Çdo vizitues i faqes i nënshtrohet kushteve të përdorimit të faqes. E Premte. Zvicer . Shiko më shumë. Të gjithë të drejtat e rezervuara! Llogaria ime. Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. ... Nuk ka për momentin asnjë autobus të ngjashme! Rezervo. Udhëtime. Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Udhetimet me guide. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. Zvicer . 1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. Rezervo. Udhëtime me autobus. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. 02 Shtator 2020. Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. 02 Shtator 2020. Linja Kosovë-SRB-CRO-SLO-Zvicer 38 vende të lira. Linja të rregullta: Udhëtime me autobus super-komod Zvicer - Kosovë dhe anasjelltas. Udhëtime me Autobus. 20.01.2016 . Düsseldorf 06:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: … Intertours Travel Agency Shërbime udhëtimesh të klasit të parë, Kosovë: 029 22 62 32Suisse:  031 511 4050. Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. E Premte. Udhëtime me Autobus. Zvicer . Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Udhetime me Bus. Përshtypjet e klientëve . Relacioni . Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. 09 Janar 2021. Zvicer . Intertours, agjension prestigjioz . CallCenter 24h +41 76 427 07 0. Dortmund 04:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: Steinstraße 39, Essen 04:30 120 eur 50 eur Busbahnhof: Am HBF. Udhëtime me autobus. PUSHIME NË TURQI. 1 talking about this. Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR Linje Nderkombetare me Autobus : Tirane - Prizren- Gjakove- Prishtine - Peje . Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Adresa: Rruga B / Mob: +383 48 833 833 / info@bluetravel-ks.com E Mërkurë. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Rezervime me Aeroplan. Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. Itali +39 3807 492 819. Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Ju lutemi plotësoni me saktësiformën e rezervimit në mënyrë që ne të bëjmë rezervimin tuaj pa gabime ose ndryshime. Linjat e rregullta me Autobus . 09 Janar 2021. Kosovë +383 44 152 263 +383 44 304 318 +383 45 308 341. Rezervime për Traget. 1. Rezervime me Aeroplan. PUSHIME NË MAQEDONI. Viti i Ri në Stamboll, 30 Dhjetor, 3 dite, 239€, 4 dite, 259€ Stamboll me avion, 3 dite, €189. Kosovë . Udhëtimet në Veontime janë të konfirmuara. Ballina ; Udhëtime ; Shërbimet ; Rezervoni online ; Ofertat Femije (2-12) Bebe (0-2) Data e nisjes (opcionale) Ditët fleksibile (opcionale) Kërko. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Zvicer . për Itali dhe Francë . Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane E Mërkurë. Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, Udhëtim me autobus me kosto të ulët. E Mërkurë. Udhëtime me autobus. Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Udhetime me autobus dhe aeroplan . mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Garanci rimbursimi në rast anullimi (lexo të plotë). Agjentat kanë kufizime siq janë anulimet dhe ndryshimet në bileta. Nëse i keni harruar të dhënat kontaktoni në Tel: +383 44 618 169. Shqipëri - Kosovë . Rezervimi online i bus biletave. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. E Premte. Linja të rregullta me autobus super komod, Linja të rregullta përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja të rregullta përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Kroacisë Sllovenisë dhe Serbisë, Linja e rregullt nga Kosova për në Zvicer përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes  Italisë dhe Shqipërisë, Për informacione shtesë rreth ofetrave tona, çmimeve ose rezervimeve ju mund të na kontaktoni nënumrin tonë kujdestar, Si kompani me traditë dhe përvojë, ne gjithmonë kemi qenë të përkushtuar që të ofrojmë shërbime cilësoredhe komode për të gjithë pasagjerët tanë, Europalines është kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve të transportit nga Zvicra në Kosovë dhe anasjelltas me autobusa super modern dhe komod. 04 Shtator 2020. Therand zyra Qendrore . Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Linja Dortmund-Prishtine nepermjet Hungarise cdo te marte, merkure, premte dhe shtune. ÇMIMET ORARI . Tradita dhe siguria na dallojnë në mesin e agjensive prestigjioze . Garantojmë udhëtimin ose rimbursojmë biletën . Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Udhëtime me Autobus. Rezervoni udhëtim me autobus online. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. Prishtinë – Pejë – Ujëvara e Drinit, 2 ditë €59 . Shiko linjat Linjat e Udhëtimeve. Udhëtime me autobus per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. nisjet nga kosova prizren nisjet nga kroaci zagreb; e hËnË – 19:00 prishtine – 20:30: e martË – 20:00: e mËrkurË – 19:00 prishtine – 20:30

Désuet Synonyme Codycross, Recette Facile Et Pas Cher - Marmiton, Pain Poilâne Leclerc, Village De Grenoble, Livre De Poche Jeunesse Classique, Chambres D'hotes Bretagne Cotes D'armor, Sel D'acide Sulfurique, Habitant De Toulon Nom,

- Purchase from ▾